Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Aktualności » Świętujemy piąte urodziny CEiRu

(2016-01-08 22:29:32)

Dziękujemy, że jesteście z nami :)Kochani! 
Styczeń to wyjątkowy dla nas czas, bowiem świętujemy w tym roku 5 lat powstania naszej placówki!
Chcemy Wam bardzo podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyliście, zaangażowanie w nasze projekty, wytrwałe przyprowadzanie dzieci na zajęcia.
 
Nauczycielom dziękujemy za korzystanie z kursów, warsztatów metodycznych i innych form doskonalących! 
Edukacja to nasza pasja, cieszymy się, że możemy ją z Wami dzielić!!!
Dziękujemy osobom które współpracowały i nadal współpracują z naszą placówką! Pierwszą nauczycielką Puchatkową była Pani Monika Sroka- którą serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za pozytywną energie:) Puchatkową rodzinę tworzyły też Bogusia Nikiel, Ula Kapała- Mizera i Iwona Rogol. Aktualnie pracujemy w składzie: Basia Bachlaj, Aneta Dziedzic, Dorota Piętka i my:) czyli Ania Krzempek i Olga Gola. Za wasze zaangażowanie i wielkie serce każdego dnia oddawane najmłodszym DZIĘKUJEMY! 
 
Oprócz Klubu Malucha Puchatek, nasza placówka prowadzi szereg innych zajęć Kolorkowo, Sztuki Walki, Wybuchowe Laboratorium, Rytmiczne Poruszanki, Mali Odkrywcy, Szkółka Szachowa, zajęcia językowe, dziękujemy instruktorom tych zajęć!
 
Wspomnieć musimy także o fantastycznych trenerach i trenerkach prowadzących przez 5 lat warsztaty dla nauczycieli- grono trenerskie jest tak duże, że nie sposób wszystkie osoby wymienić!
 
Dziękuję naszemu fotografowi i grafikowi Krzysztofowi Grucka, firmie Media Target , która dba o nasz wizerunek, grupie fantastycznych pań księgowych oraz panu Mirosławowi Gryzowi, który czuwa nad naszą dokumentacją, Pani Kasi Pawlus, która zawsze chętnie odpowiada na Państwa pytania i czuwa nad naszym sekretariatem!
 
CEiR tworzy naprawdę wiele osób, to Wy: Dzieci, Rodzice, Nauczyciela, Kadra CEiR kreujecie to miejsce, za to Wam dziękujemy!
Styczeń świętem CEiRu! replica watches
 
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek! Bądźcie czujni!repliki zegarków
 
Dziękujemy i pozdrawiamy!!!
Anna Krzempek& Olga Gola

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy