Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Aktualności » Ruszają zapisy

(2012-08-04 19:54:55)

Ruszyły zapisy na zajęcia dla dzieci w roku szkolnym 2012/ 2012

Zajęcia dla dzieci odbywają się w Czechowicach!Zapraszamy na zajęcia w ramach:

- Turlanek jeśli twoje dziecko jest nieśmiałe, chcesz aby nauczyło się bawić w grupie, chcesz zadbać o jego prawidłowy rozwój to właśnie są idealne zajęcia dla Ciebie i Twojego Dziecka. Turlanki to rodzaj ruchowych, twórczych zabaw rodzica i dziecka opartych o terapeutyczną metodę ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne.

- Klubu Malucha Puchatek - zajęcia dla dzieci, które nie chodzą jeszcze do przedszkola. Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym, atutem jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), ponieważ w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.

- Klubie Leśnych Elfów - plastyka dla dzieci 4, 5, 6 letnich, zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 17.00- Klubie Tańczących Brzdąców - zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 17.00 (grupa dzieci do 3 lat), 18.00 (dzieci powyżej 3 lat).

Od września ruszają również grupy językowe:

- Baby Club - maluchy dla dzieci w wieku 3- 4,5 lat. Uczymy się języka angielskiego z Franklinem metodą zabawową w każdą środę

-Baby Club - starszaki dla dzieci w wieku 5, 6 7 lat. Uczymy się języka angielskiego poprzez wyprawy do magicznego świata baśni

Zapisu na zajęcia można dokonać telefonicznie.fausse rolex

Zapraszamy również na:

- korepetycje z j. angielskiego oraz j. polskiego;
- konsultacje maturalne;
- kursy maturalne;
- warsztaty wychowawcze dla rodziców 
- kursy i warsztaty dla studentów, oraz nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego 

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy