Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Aktualności » KOLORKOWO- nowe zajęcia

(2015-03-03 22:51:48)
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na kreatywne warsztaty plastyczne. Startujemy już 11.03 o godz. 17.00

UWAGA! DOBRA WIADOMOŚĆ! 
Od marca ruszą w CEiRze WARSZTATY PLASTYCZNE, które będzie prowadziła KOBIETA ORKIESTRA: plastyczka-artystka-biegaczka- terapeutka-pedagożka a prywatnie żona i mama. 
JEDNYM ZDANIEM: KOBIETA Z PASJĄ!- Sylwia Klimek- Karas

Chcesz rozwinąć twórczo swoje dziecko? Szukasz inspiracji plastycznych? Te zajęcia spełnią twoje oczekiwania!

Pani Sylwia o swoich zajęciach pisze: Zajęcia plastyczne, rękodzielnicze dla dzieci w wieku przedszkolnym to cykl spotkań, które pozwolą dziecku doświadczyć różnorodnych działań manualnych. Są to zajęcia dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności plastyczne, wyobraźnię oraz kreatywność. Artystyczna aktywność dzieci pozwala na ich otwieranie się w różnych sferach, wyzwala większą otwartość na świat. Sztuka, działania twórcze wzbogacają osobowość małego człowieka, uwrażliwiają. Pozwalanie na nieskrępowaną ekspresję, wspieranie jej w działaniach twórczych, ma wpływ na dynamiczniejszy rozwój dziecka, jak też przekłada się na kreatywne myślenie, oryginalne pomysły. 
Celem tych zajęć jest oswajanie dziecka z nowymi technikami plastycznymi, uczenie czerpania inspiracji z pozornie prostych materiałów. Przy tym na każdych zajęciach będzie również omawiany w trakcie działania jakiś temat analogiczny bądź pokrewny z wykonywaną pracą. Będziemy pracować z bibułą, kartonem, piórkami, masami plastycznymi. Będziemy również stemplować, rwać i zagniatać. To co do wyrzucenia, okaże się czasem bazą pod ciekawy montaż, działanie. 
DO DZIEŁA!

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy