Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Rezerwacja "Logorytmika w praktyce"

Informacje obowiązkowe
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Pola obowiązkowe dla studentów:
Nazwa uczelni i kierunek
Pola obowiązkowe dla nauczycieli:
Stopień awansu zawodowego
Dane do faktury
Nazwa firmy/instytucji
Adres
NIP:
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do zmian organizacyjnych, w tym odwołania, zmiany terminu lub miejsca kursu, o zmianach uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie w możliwie jak najszybszym czasie.
Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu/warsztacie jest możliwa najpóźniej na 3 dni robocze przed datą rozpoczęcia szkolenia. W przypadku powiadomienia na mniej niż 3 dni robocze uczestnik ponosi 100% kosztów szkolenia.
Niniejszym w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Edukacji i Rozwoju moich danych osobowych w celach edukacyjno‑szkoleniowych i informacyjnych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Ponadto oświadczam, że znane jest mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach- Dziedzicach zastrzega sobie prawo do wyłącznego dysponowania materiałami wypracowanymi w trakcie trwania kursu.
Akceptuję
Zapoznałem/łam się z regulaminem zajęć
250 zł


Regulamin:
Data: 10 listopad 2018
Liczba wolnych miejsc: 16

Opis:

W programie:

1. Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchu -  rozwój słuchu fonemowego i fonematycznego– ćwiczenia

2. Ćwiczenia koordynacji wzrokowo - słuchowo – ruchowej

3. Rola piosenki w logorytmice – przykłady i ćwiczenia praktyczne

4. Kształtowanie prozodii  – akcent, intonacja, tempo

5. Wykorzystanie instrumentarium Orffa

6. Zabawy z Batti Strauss -  wybrane przykłady

7. Ćwiczenia rozwijające motorykę

8. Inwencja twórcza w logorytmice

 

W cenie: poczęstunek (kawa, herbata, ciasteczka), materiały szkoleniowe (w tym materiał muzyczny), stosowne zaświadczenie.

 

Prowadząca: mgr Emilia Kopiec. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu na kierunku Dyrygentura Chóralna, Edukacja Artystyczna i Muzyka Kościelna, Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych na kierunku manager kultury, a także Uniwersytet Śląski na kierunku logopedia. Ukończyła również wiele kursów specjalistycznych. Od 1999 roku prowadzi zajęcia rytmiczne z dziećmi, od 2009 zajęła się logorytmiką, wykorzystując wiedzę muzyczną i logopedyczną. Stworzyła własny program logorytmiczny, który prowadziła w różnych placówkach oświatowych. Specjalista emisji głosu. Od 2012 również dyrygent Młodzieżowego Chóru Miejskiego Canticum Novum.

 

Szkolenie odbędzie się w godzinach: 9.30-15.15


Lokalizacja: Centrum Edukacji i Rozwoju, Czechowice- Dziedzice

Czechowice- Dziedzice
Gimnazjum Publiczne nr 1, ul. Polna 33

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy