Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Rezerwacja "Piękno w drobnostce, czyli jak w prosty sposob rozbudzić wyobraźnię dziecka (warsztat muzyczno- plastyczny)"

Informacje obowiązkowe
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Pola obowiązkowe dla studentów:
Nazwa uczelni i kierunek
Pola obowiązkowe dla nauczycieli:
Stopień awansu zawodowego
Dane do faktury
Nazwa firmy/instytucji
Adres
NIP:
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do zmian organizacyjnych, w tym odwołania, zmiany terminu lub miejsca kursu, o zmianach uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie w możliwie jak najszybszym czasie.
Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu/warsztacie jest możliwa najpóźniej na 3 dni robocze przed datą rozpoczęcia szkolenia. W przypadku powiadomienia na mniej niż 3 dni robocze uczestnik ponosi 100% kosztów szkolenia.
Niniejszym w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Edukacji i Rozwoju moich danych osobowych w celach edukacyjno‑szkoleniowych i informacyjnych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Ponadto oświadczam, że znane jest mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach- Dziedzicach zastrzega sobie prawo do wyłącznego dysponowania materiałami wypracowanymi w trakcie trwania kursu.
Akceptuję
Zapoznałem/łam się z regulaminem zajęć
100 zł 90 zł (ulgowy)


Regulamin:
Data: 14 styczeń
Liczba wolnych miejsc: 8

Opis: Sześć wyjątkowych prac plastycznych z którymi każdy maluch bez problemu sobie poradzi, tematyczne aktywności muzyczne, przerywniki muzyczne, autorskie zabawy a także aranżacje na instrumentach perkusyjnych. To wszystko na jednym warsztacie. Znasz papugę Polly? Znalazłaś zaczarowaną lampę? Posiadasz magiczny radiomagnetofon? Jeszcze nie? Zapraszamy na nasz warsztat!

W programie:
- kreatywne prace plastyczne: Pani Wiosna, Papuga Polly, Czarodziejska lampa, No to gramy - radiomagnetofon, Bałwanki jak z bajki, Gadające stworki;
- alternatywne materiały plastyczne: rolki, plastikowe butelki, pojemniki, płyty Cd a rozwijanie wyobraźni u dziecka;
- autorskie zabawy integracyjne, przerywniki ruchowe i tematyczne aktywności (m.in. zapraszamy do środeczka, chodźcie do kółeczka; Papuga Polly inne)

Warsztaty są zbiorem sprawdzonych i lubianych przez dzieci zabaw plastycznych.
Prowadząca: mgr Bożena Sitek

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma, zaświadczenie, płytę z autorską muzyką, narzędzia i materiały do wykonania prac, oraz dużą dawkę pozytywnej energii.

Prowadząca: Bożena Sitek
KOSZT WARSZTATU SIERPNIOWEGO TO 90,00
Lokalizacja: Przedszkole Publiczne "Kraina Odkrywców", Turza Śląska

Turza Śląska
Ligonia 2c

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy