Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Rezerwacja "Rytmiczne poruszanki wesołe zabawianki"

Informacje obowiązkowe
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Pola obowiązkowe dla studentów:
Nazwa uczelni i kierunek
Pola obowiązkowe dla nauczycieli:
Stopień awansu zawodowego
Dane do faktury
Nazwa firmy/instytucji
Adres
NIP:
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do zmian organizacyjnych, w tym odwołania, zmiany terminu lub miejsca kursu, o zmianach uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie w możliwie jak najszybszym czasie.
Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu/warsztacie jest możliwa najpóźniej na 3 dni robocze przed datą rozpoczęcia szkolenia. W przypadku powiadomienia na mniej niż 3 dni robocze uczestnik ponosi 100% kosztów szkolenia.
Niniejszym w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Edukacji i Rozwoju moich danych osobowych w celach edukacyjno‑szkoleniowych i informacyjnych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Ponadto oświadczam, że znane jest mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach- Dziedzicach zastrzega sobie prawo do wyłącznego dysponowania materiałami wypracowanymi w trakcie trwania kursu.
Akceptuję
Zapoznałem/łam się z regulaminem zajęć
120 zł 100 zł (ulgowy)


Regulamin:
Data: 1 kwiecień
Liczba wolnych miejsc: 12

Opis: Warsztaty "Rytmiczne poruszanki, wesołe zabawianki" to dydaktyczny worek z muzycznymi inspiracjami dla każdego kreatywnego nauczyciela.

"Rytmiczne poruszanki, wesołe zabawianki" to zbiór autorskich piosenek i zabaw do wykorzystania z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na różne okazje.
 W Programie:
- Zabawy integracyjne i powitanki;
- Zabawy kołowe i w parach;
- Zabawy muzyczno – ruchowe z wykorzystaniem różnych akcesoriów (piłeczki, miotełki, woreczki);
- Autorskie piosenki  (do wykorzystania na różnych uroczystościach m.in. Pierwszy dzień Jesieni czy Wiosny, Dzień Matki);
- Zabawy muzyczno - rytmiczne z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych.

Warsztaty "Rytmiczne poruszanki, wesołe zabawianki" to dydaktyczny worek z muzycznymi inspiracjami dla każdego kreatywnego nauczyciela.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje autorską płytę z nagraniami instrumentalnymi oraz wokalnymi, książeczkę z opisem działań muzycznych, choreografi oraz tekstami piosenek, zaświadczenie.

Prowadzenie: mgr Bożena Sitek

Lokalizacja: Centrum Edukacji i Rozwoju, Czechowice- Dziedzice

Czechowice- Dziedzice
Gimnazjum Publiczne nr 1, ul. Polna 33

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy