Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Aktualności » Akademia Rodzica

(2016-01-11 21:03:23)

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Nauczycieli do udziału w cyklu warsztatów wychowawczychCentrum Edukacji i Rozwoju zaprasza do udziału w projekcie AKADEMIA RODZICA, który zostanie zainaugurowany warsztatem wychowawczym Mały złośnik. Dlaczego dzieci czasem tupią nogami i są nieposłuszne w dn. 26.01 o godz. 17.00. Spotkanie odbędzie się w Gimnazjum nr 1 w Czechowicach- Dziedzicach (ul. Polna 33) 
Nie wiesz jak poskromić małego łobuziaka? Przyjdź na nasz warsztat! 
 
Nie chcę! Nie będę! Nie lubię! Niejeden raz mały złośnik tupiąc i krzycząc wniebogłosy wprowadza nas – rodziców w konsternację i zdumienie. Co tak naprawdę chce nam przekazać krnąbrny maluch i jakich emocji i uczuć doświadcza krzykiem zdobywając naszą uwagę? Jakie emocje takie zachowanie wzbudza w rodzicach? Jak uspokoić malucha i samego siebie nie tracąc przy tym głowy?
  Małego złośnika da się poskromić, a swoje emocje trzymać mocno w ryzach. Trzeba tylko wiedzieć jak. Warsztat „Mały złośnik” jest nie tylko próbą odpowiedzi na pytanie dlaczego dzieci czasami buntem i krzykiem próbuje wyegzekwować swoje prawa, ale także okazją do przećwiczenia własnych reakcji na prawdopodobne sytuacje w sposób konstruktywny i skuteczny. Zamysłem wspólnego spotkania jest także wymiana doświadczeń rodzicielskich i wychowawczych w walce ze zbuntowanym brzdącem. 
replica watches
 
Data: 26 styczeń, godz. 17:00
Koszt szkolenia: 50 zł (25,00 dla rodziców uczestników zajęć CEiR)
Zapisy: http://centrum.ceir.pl/terminy/rezerwacja.php?id=303
Prowadząca: Magdalena Matusiak- Mertens
 
Harmonogram kolejnych warsztatów:
16.02, godz. 17.00, Chwalić czy strofować? 
08.03, godz. 17.00 Przedszkolak z ryzykiem dysleksji 
Kwiecień: Postawy rodzicielskie i ich wpływ na życie dzieci
Maj: Inteligencja emocjonalna
Czerwiec: Jak przygotować siebie i dziecko na wyzwanie jakim jest przedszkole 

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy