Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

O firmie

Centrum Edukacji i Rozwojy w Czechowicach- Dziedzicach to firma skupiająca  uwagę na rozwoju oraz nowoczesnej edukacji zarówno dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Cel ten realizujemy dzięki najnowszym narzędziom edukacyjnym, z których korzystamy świadcząc nasze usługi. Kształcimy w sposób otwarty i przyjazny, dzięki czemu lepiej przyswajają przekazywaną wiedzę. Za swoje misję obraliśmy wsparcie tym, którzy chcą zdobywać nowe doświadczenia i wspinać się na szczyty. 

   W swojej ofercie mamy zajęcia zarówno dla dzieci od 1 roku, dzieci starszych a także prowadzimy szkolenia, warsztaty i treningi dla rodziców, nauczycieli i kadry zarządzającej w Czechowicach- Dziedzicach, Katowicach, Cieszynie oraz na prywatne zamówienia.

Postaw na rozwój i zadzwoń do nas już dziś!


Nasza kadra

Anna Krzempek
Anna Krzempek
Pedagog, animator społeczno kulturalny, filolog polski, metodyk, trener szybkiego czytania, trener umiejętności miękkich, od kilku lat prowadzi szkolenia metodyczne dla nauczycieli. Organizuje zajęcia dla dzieci wg. autorskich programów: Klub Maluszka „Puchatek”, Klub Tańczące Brzdące, Wybuchowe Laboratorium, Klub Bobasa i.in. Prywatnie osoba otwarta, energiczna, ciągle w ruchu, uwielbia czytać. W pracy z dziećmi najważniejsze dla niej jest rozbudzanie ciekawości świata oraz nauka poprzez zabawę. Ważnym priorytetem dla niej, jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, poprzez kursy i szkolenia. Uważa, że marzenia są po to, by je spełniać, dlatego już niebawem w Czechowicach- Dz. pojawi się Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli :)
Magdalena Harat
Magdalena Harat
Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach oraz International House w Bielsku-Białej; uczestniczka licznych konferencji metodycznych z zakresu języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, entuzjastka spontanicznych podróży pełnych przygód, prywatnie mama Blanki. Jest osobą ambitną, chętnie podejmującą nowe wyzwania. W pracy z dziećmi najbardziej ceni sobie ich uśmiech i szczerość.
Anna Melek
Anna Melek
nauczyciel zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, terapeuta, pedagog specjalny w zakresie surdopedagogiki i oligofrenopedagogiki Ukończyła studia w zakresie pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Terapię pedagogiczną na Uniwersytecie Opolskim oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Jest pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem, autorką programów edukacyjnych i terapeutycznych oraz przedsięwzięć związanych z rozwojem artystycznym, emocjonalnym i społecznym dzieci. W ramach działalności Gabinetu Pedagogicznego prowadzi zajęcia terapeutyczne, korekcyjno-kompensacyjne oraz wspomagające rozwój dzieci, indywidualne oraz grupowe. Systematycznie rozwija swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach: Kilka lat temu zapoczątkowała działalność „Domku Działań Twórczych”, gdzie odbywają się autorskie zajęcia artystyczne oraz arteterapeutyczne. Od kilku lat jej wielką pasją jest prowadzenie zajęć metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Czas spędzany z dziećmi jest dla niej źródłem ogromnej radości i daje poczucie spełnienia. Jako mama dwóch córek rozumie doskonale dylematy wychowawcze oraz powagę roli jaką osoba dorosła odgrywa w życiu małego człowieka będąc jego przewodnikiem i nauczycielem.
Bożena Sitek
Bożena Sitek
Instruktor rytmiki i nauczyciel wychowania przedszkolnego. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. W roku 2013 ukończyła kurs instruktora rytmiki na WSEwS we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu w Mszanie. Od 2012 roku pracuje jako instruktor rytmiki w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Radlinie. Od 3 lat prowadzi warsztaty muzyczno – plastyczne w Szkole Języków Obcych Pascal. Uczestniczyła w wielu warsztatach muzyczno – teatralnych.
Daniel Kawka
Daniel Kawka
Dorota Piętka
Dorota Piętka
pedagog szkolny, logopeda, trenerka, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny w zakresie oligofrenopedagogiki. Jest nauczycielką z pasją, działającą na rzecz wspierania wszechstronnego rozwoju dzieci. Kładąca nacisk na indywidualizację procesu nauczania i wychowania. Uczestniczka programu szkoleniowego „Efektywny nauczyciel”, szkoleń z zakresu diagnozy i terapii pedagogicznej oraz logopedycznej, rozwoju mowy dzieci, zaburzeń zachowania, autyzmu, mutyzmu, trudności szkolnych w tym dysleksji, dysgrafii, dysortografii i dyskalkulii. A także biblioterapii, wczesnej nauki czytania J. Cieszyńskiej, kinezjologii edukacyjnej, kreatywnych metod pracy z dziećmi i wielu innych. Organizatorka i realizatorka licznych programów dla dzieci i młodzieży m. In: Cała Polska Czyta Dzieciom, Ortografii, Widzę- Dotykam- Rozumiem, Trzymaj formę, Pikniki Rodzinne oraz spotkań autorskich z pisarzami dziecięcymi, ciekawymi ludźmi np. policjantami, dietetykami itp. W CEIRze prowadzi zajęcia w ramach Klubu Malucha Puchatek. Prywatnie żona i mama, uwielbiająca rodzinne wycieczki rowerowe. Otwarta i lubiąca nowe doświadczenia zawodowe.
Magdalena Matusiak- Mertens
Magdalena Matusiak- Mertens
wykładowca, nauczycielka, trenerka umiejętności psychospołecznych, technik pamięciowych i szybkiego czytania, prywatnie zabiegana matka dwójki dzieci, zwolenniczka pracy na pozytywach, od kilku lat prowadzi warsztaty edukacyjne dla nauczycieli i wychowawcze dla rodziców, Ambasadorka Ogólnopolskich Kampanii: Dzieciństwo bez przemocy, Zły Dotyk, Słowa ranią na całe życie, uważa, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest praca z emocjami i ugruntowanie w dziecku pozytywnej samooceny
Mirosława Gad
Mirosława Gad
Pedagog, animator kultury, instruktor teatralny. Absolwentka Animacji Społeczno-Kulturalnej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie oraz podyplomowych studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. Ponadto ukończyła szkolenie z bajkoterapii i półroczny kurs „Akademia Super Niani”. Zajmuje się opracowywaniem autorskich pomysłów na działania rozwijające twórczość dzieci. Inspiracje czerpie w dużej mierze z otaczającego świata, muzyki i sztuk plastycznych. Swoją wiedzę i doświadczenie na temat pracy teatralnej z dziećmi i młodzieżą miała okazję rozwijać pracując przez ponad 3 lata we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka gdzie prowadziła zajęcia dla dzieci od 3–go roku życia. Dodatkowo prowadząc tam międzypokoleniowy „Teatr dla Trzech Generacji” oraz zajęcia teatralne dla młodzieży gimnazjalnej z rodzin wielodzietnych. Warsztaty, w które jest zaangażowana mają przede wszystkim rozwijać potencjał twórczy uczestników, bawić oraz wzmacniać więzi grupowe i poczucie własnej wartości. W tym, co robi najważniejsza jest integracja i dobra, wspólna zabawa.
Olga Gola
Olga Gola
Sylwia Klimek- Karas
Sylwia Klimek- Karas

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy