Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Rezerwacja "CERTYFIKOWANY KURS EMPATHY DOLLS - LALKI TERAPEUTYCZNE"

Informacje obowiązkowe
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Pola obowiązkowe dla studentów:
Nazwa uczelni i kierunek
Pola obowiązkowe dla nauczycieli:
Stopień awansu zawodowego
Dane do faktury
Nazwa firmy/instytucji
Adres
NIP:
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do zmian organizacyjnych, w tym odwołania, zmiany terminu lub miejsca kursu, o zmianach uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie w możliwie jak najszybszym czasie.
Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu/warsztacie jest możliwa najpóźniej na 3 dni robocze przed datą rozpoczęcia szkolenia. W przypadku powiadomienia na mniej niż 3 dni robocze uczestnik ponosi 100% kosztów szkolenia.
Niniejszym w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Edukacji i Rozwoju moich danych osobowych w celach edukacyjno‑szkoleniowych i informacyjnych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Ponadto oświadczam, że znane jest mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach- Dziedzicach zastrzega sobie prawo do wyłącznego dysponowania materiałami wypracowanymi w trakcie trwania kursu.
Akceptuję
Zapoznałem/łam się z regulaminem zajęć
360 zł


Regulamin:
Data: 27 kwiecień

Po dokonaniu zapisu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50,00

Liczba wolnych miejsc: 8

Opis:

Certyfikowany Kurs Empathy Dolls przeznaczony jest dla terapeutów - logopedów, neurologopedów, terapeutów SI, pedagogów, psychologów, fizjoterapeutów, nauczycieli i rodziców. Kurs kończy sie egzaminem - uczestnik otrzymuje tytuł terapeuty Empathy Dolls ( szczegóły w ulotce - załącznik ) . 

Koncepcja Lalek Terapeutycznych Empathy Dolls, skupia się na spersonalizowanym wspomaganiu rozwoju dziecka oraz konieczności doskonalenia jego umiejętności w jak najbardziej przyjaznej atmosferze. Wspieranie fundamentalnej potrzeby obserwacji, empatii. Mirroring, eye contact, dotyk, zapach, dźwięk – wielozmysłowe możliwości komunikacji 

i kontaktu terapeutycznego. Unikalne podejście, skupia się nie tylko na indywidualnym rozwoju, terapii i rehabilitacji dziecka, ale zwraca uwagę na potrzebę ciągłego rozwoju kompetencji rodziców, terapeutów, opiekunów, personelu medycznego poprzez budowanie pozytywnych relacji z dzieckiem i wzajemnych. Niefarmakologiczne wsparcie. 

Plann kursu 

1. Wprowadzenie do koncepcji Empathy Dolls lalak terapeutycznych Britt Marie Egedius Jakobsson 

3. Prezentacja założeń wsparcia w terapii, zabawie, nauce. 

4. Wprowadzenie Empathy Dolls w przestrzeń terapeutyczną - złoty standard 

5. Karty pracy 

6. Planowanie terapii - wielozmysłowe możliwości komunikacji i kontaktu terapeutycznego.

7.  Mirroring, eye contact, dotyk, zapach - akcesoria .

8. Rozwój kompetencji terapeuty - planowanie interwencji terapeutycznej w grupach.

9. Niefarmakologiczne wsparcie - mind mapping , inteligencja emocjonalna. 

prowadzenie:  Monika Habik NEUROGEN - neurologopeda kliniczny, terapeuta karmienia. 

Monika Habik ( za zgodą właściciela patentu ) wprowadza w przestrzeń terapeutyczną Empathy Dolls,  jest również autorem kilku standardów i kart pracy Empathy Dolls - lalki terapeutyczne (all rights reserved)

 


Lokalizacja: Centrum Edukacji i Rozwoju, Czechowice- Dziedzice

Czechowice- Dziedzice
Gimnazjum Publiczne nr 1, ul. Polna 33

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy